MATADOR | Firma
O Nas

Choć pod szyldem MATADOR Industries firma została założona dopiero w 2013 roku, to wywodzi się z rodzimej, wieloletniej działalności, z sukcesem funkcjonującej na rynku już od ponad 20 lat. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją i dystrybucją najwyższej jakości komponentów i urządzeń elektronicznych - w tym wysoko wydajnych baterii ogniw w technologii litowo-nano-fosforanowej (litowo-żelazowo-fosforanowych) Li-FEPO4.

Jakość na pierwszym miejscu

Nie uznajemy kompromisów i nie akceptujemy półśrodków – to, co produkujemy dla naszych Klientów, musi wpisywać się nie tylko w normy funkcjonalne, bezpieczeństwa i przyjaznego użytkowania – wymagamy od siebie znacznie więcej. Przede wszystkim, dążymy do tego, aby być liderem w branży i oferować to, co jest bezdyskusyjnie najlepsze.

Wygoda Klienta

Nieustannie staramy się dostosowywać metody obsługi do zmieniających się potrzeb rynku - tak, aby wpisywały się w oczekiwania Klientów. Obok atrakcyjnych cen, oferujemy program lojalnościowy i ustalane indywidualnie zniżki. Dbamy o terminowe dostawy oraz krótki czas realizacji zamówień.

Bogata oferta

W asortymencie produktów własnych posiadamy takie wyroby, jak: pakiety akumulatorów MATADOR, składające się z najlepszych ogniw litowo-fosforowych LiFEPO4 na rynku, tworzonych przez firmę A123 Systems ze Stanów Zjednoczonych. Zajmujemy się dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną licznych komponentów – takich, jak: konektory XT60, MPX, TAMIYA, DEAN-T, czy np. przewody prądowe silikonowe od 10AWG do 22 AWG. Dodatkowo w wachlarzu wyrobów własnych posiadamy różnego typu akcesoria, przydatne przy eksploatacji ogniw li-FePO4.


Siedziba firmy:

MATADOR Industries
Sławomir Dzięgielewski
ul. Sikorskiego 9, Braniewo
NIP: PL 582-162-55-31


Jeśli macie Państwo pytania lub wątpliwości – serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie problemów, nasi pracownicy pomogą w dokonaniu wyboru i odpowiedzą na wszystkie pytania. Fachowy zespół doradców czeka do Państwa dyspozycji na maile i telefony.