MATADOR | Aktualności
 • NOWOŚĆ! Inteligentne wyświetlacze modułowe LCD i OLED

  Pragniemy Państwa poinformować, że dział handlowy i sprzedaży wprowadził do oferty nową linię produktów, Inteligentnych modułowych wyświetlaczy w technologii LCD oraz OLED. Zaletą tych wyświetlaczy jest wbudowany silnik graficzny i dedykowane środowisko do łatwego i szybkiego programowania wyświetlanej treści i aplikacji przyczyna-skutek. Wyświetlacze posiadają wbudowany panel dotykowy, a dzięki darmowemu oprogramowaniu w łatwy sposób można wykonać dotykowy sterownik czy regulator. Wyświetlacze uLCD 2.4", uLCD 3.2" czy uLCD 4.3" dostępne są również w zestawach startowych wraz z całym oprzyrządowaniem potrzebnym do przygotowania i wgrania oprogramowania.
  Dla bardziej zaawansowanych aplikacji polecamy wyświetlacz LCD z zintegrowanym mikrokontrolerem FT800 - ULCD-FT843.
  Pełna lista produktów serii jest dostępna w naszym sklepie internetowym www.ematador.pl.
 • NOWOŚĆ! Ładowarki LiFePO4

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowość w naszej ofercie - Ładowarki Lifepo4 dedykowane do 2,3 i 4 szeregowych pakietów ogniw LiFePo4. ładowarki zostały zaprojektowane tak aby po naładowaniu pakietu automatycznie się wyłączały. A to pozwala na w pełni bezpieczne korzystanie z urządzenia. Same ogniwa LiFePO4 są bezpieczne, nawet po przeładowaniu jednak unikanie tej sytuacji jeszcze bardziej wydłuża ich żywotność. Ładowarki występują w wersjach 2S,3S i 4S do pakietów o nominalnym napięciu 6.6V, 9.9V oraz 13.2V. Ładowarki charakteryzują się niskim poborem prądu w czasie bezczynności oraz maksymalnym prądem ładowania do 2.5A.

  Produkty o nazwach Matador Ładowarka LiFePO4 6.6V 2S, Matador Ładowarka LiFePO4 9.9V 3S, Matador Ładowarka LiFePO4 13.2V 4S są również dostępne w naszym sklepie www.ematador.pl.
 • Nowe konektory, przewody prądowe i adaptery

  W ostatnich dniach poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe typy konektorów, przewodów silikonowych prądowych oraz adapterów XT60, Dean-T często stosowanych do scalania. A dokładniej oferta na ematador.pl powiększyła się o konektor typu XT60 , MPX , TAMIYA, DEAN-T. Jeżeli chodzi o przewody prądowe w izolacji silikonowej to teraz posiadamy rozmiary przewodów 10AWG , 12AWG , 13AWG, 14AWG , 15AWG, 17AWG, 18AWG , 20AWG , 22AWG. Ciekawostą z nowości mogą być adaptery XT60 oraz adapter Dean-T. Składają się one z 2 wtyków (męskich) oraz 1 gniazdo (żeńskiego) co daje możliwość scalania np. pakietów akumulatorów.

  Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu charakterystykę poszczególnych konektorów, przewodów prądowych AWG silikonowych oraz adaptera XT60 oraz adaptera Dean-T.

  Charakterystyka poszczególnych konektorów max. current rating:

  Złącze TAMIYA

  Dean-T

  MPX

  XT60

  Prąd max. (A)
  15A
  40-80A
  30A
  40-60A

   

  Charakterystyka poszczególnych rozmiarów przewodów prądowych AWG :

  Przewód 10 AWG

  12 AWG

  13 AWG

   14 AWG

  16 AWG

  18 AWG

  20 AWG

  22 AWG

  Prąd max. (A)
  140.6 A
  88.4 A 
  65 A 
  55.6 A 
  42 A
  22 A 
  13.87 A 
  8.73 A 
  Średnica żyły (mm2)
  5.3
  3.4
  2.5
  2.07
  1.27
  0,75
  0,50
  0,33
  Średnica zewnętrzna
  5.5mm
  4.5mm
  4.0mm
  3.5mm
  3.0mm
  2.3mm
  1.8mm
  1.3mm


  Wykonujemy również usługi montażu adapterów czy powszechnie nazywanych przejściówek na zlecenie.Na tej stronie(a dokladnie w kategorii: Komponenty -> Adaptery) mogą Państwo zamówić własną konfigurację adaptera już od 1 szt. Zakres konekorów i grubość przewodów silikonowych pokrywa się z naszą ofertą na ematador.pl. Głównie są to konektory TAMIYA, DEAN-T, MPX, XT60, natomiast posiadamy przewody prądowe silikonowe w rozmiarach 10 AWG, 12 AWG, 13 AWG, 14 AWG ,18 AWG, 20 AWG,22 AWG.

  Produkty mogą Państwo kupić w dorbych sklepach branżowych jak i również w naszych internetowym sklepie firmowym ematador.pl lub złożyć zamówienie pod adresem e-mail:

  store@ematador.pl
 • Rusza platforma sprzedaży internetowej ematador.pl

  W dniu dzisiejszym rozpoczyna swoją działalność internetowa platforma sprzedaży. Za pośrednictwem ematador.pl mogą zakupów dokonywać zarówno klienci detaliczni jak i odbiorcy hurtowi i partnerzy.

  Na stronie ematador.pl znajdą Państwo wszystkie nasze produkty z katalogu oraz akcesoria i osprzęt przydatny w eksploatacji naszych produktów. Pragniemy również poinformować o starcie programu lojalnościowego punktuj!MATADOR. Możecie Państwo zebrane punkty za dokonane zakupu na ematador.pl wymienić je na produkty z naszego katalogu.

  W razie pytań prosimy o kontakt
  store@ematador.pl